Výherkyňa celoslovenskej súťaže - Grafický návrh obálky žiackej knižky PDF Tlačiť E-mail
Do súťaže sa zapojilo 392 žiakov a 147 škôl.Výkresy žiakov hodnotila odborná komisia zo zástupcov SŠPG a odborníkov zo Ševt a.s.,, ktorá vybrala 100 prác. Tie postúpili do ďalšieho kola, v ktorom sa vybralo 20 finalistov. Z týchto boli vybrané víťazné návrhy, ktoré pôjdu na žiacku knižku. V tomto 14. ročníku bola komisia rozšírená o tím z panelákových hercov.

Vynikajúci úspech sa podarilo dosiahnuť našej žiačke  Alexandre Hrebeňove j z 5.ročníka v súťaži, ktorá vyhrala špeciálnu cenu- hodnotenú prácu vybral tím z Paneláku.
Víťazke gratulujeme a čaká ju stretnutie s vybranou seriálovou postavou a ponuka na účinkovanie v seriáli.

Výtvarnú prácu si môžete pozrieť na webovej stránke:

Žiaci si mohli vybrať z dvoch tém výtvarných prác a jednej ľubovolnej témy:                1.Panelák. Miesto, kde sa stále niečo deje
                                                                                                                                      2. Šport, ktorý ma baví
                                                                                                                                      3. Ľubovolná téma