In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions
Home
Míľa pre mamu PDF Tlačiť E-mail
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt míľa pre mamu
V jeden deň povýšiť materstvo na najvyššiu hodnotu v spoločnosti.

Míľa pre mamu je úžasné rodinné popoludnie, kedy sa v jeden deň na rôznych miestach spájajú tisíce ľudí bez ohľadu na vek, rasu, vierovyznanie, či počasie jednou myšlienkou: Prejaviť úctu a vďaku mamám – za ich obetavosť, za ich prebdené noci nad našimi chorobami, za ich snahu dať nám to najlepšie čo môžu dať, za ich pochopenie a bezhraničnú lásku.

V tento deň im chceme, viac ako po iné dni, poďakovať za to, že sú našimi mamami a povedať jednoduché „Ďakujem, že si mama“.

Zábavné popoludnie pre malých i veľkých sa už tradične konalo v sobotu v predvečer Dňa matiek. Toto milé podujatie organizovala Únia materských centier ako najväčšiu oslavu Dňa matiek na Slovensku.

Tejto krásnej akcie sa zúčastnili i naše deti zo Základnej školy. Pre všetky mamičky si pripravili krásny program, ktorým im poďakovali za ich bezhraničnú lásku a obetavosť.

Naši najmenší prváčikovia z 1. A zatancovali mamičkám milý tanček. Kateřina Mrázová zarecitovala básničku, s ktorou bola úspešná i v školskom kole recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín.

Tanečníčky z Tanečného krúžku zatancovali krátky tanček o stonožke Rafaele. Víťazka školského kola Slávik Slovenska Dianka Slobodová potešila mamičky krásnou ľudovou piesňou a tretiaci z 3.A Lucka Hermannová, Viktória Hassová, Krištof Buchbauer a Marek Rybár si pripravili zmes ľudových tancov .

Všetky deti boli odmenené malou pozornosťou od organizátorov. Darček však nedostali iba účinkujúce deti, ale aj pani učiteľky, ktoré krásnym kvietkom prekvapil pán starosta, za čo mu veľmi pekne ďakujeme.

foto enlightened