In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web SolutionsHome
Ideme do toho spolu s D. Hevierom PDF Tlačiť E-mail

Niektorí žiaci našej školy sa zapojili do jedného zaujímavého projektu spisovateľa Daniela Heviera.
   
Cieľom tohto projektu je nielen napísanie a vydanie knihy, ale aj o formovanie istéhoživotného postoja detí, ktoré by cez spoločné tvorenie mali dostať impulz a inšpiráciu na radostné, dynamické,aktívne a pozitívne prežívanie svojej cesty od dieťaťa k dospievajúcemu a neskôr k dospelému človeku.

V priebehu roku 2017 chce D. Hevier vydať dve knihy žánru fantasy (jar 2017 a jeseň 2017), ktoré budú v priebehunasledujúcich rokov mať svoje pokračovanie. Celá séria bude za 4 roky predstavovať 12 kníh, ktoré budú na sebavoľne nadväzovať.

Deti budú príbeh týchto kníh ovplyvňovať svojimi návrhmi, pripomienkami, podielom nailustráciách, navrhovaním pokračovania, mien postáv atď.Okrem toho budú riešiť úlohy, výzvy, zadania, indície, ktoré budú vychádzať z príbehu kníh.

Žiaci majú za sebou splnenú prvú úlohu. Každý si musel vymyslieť svoje stopárske meno, pod ktorým bude počas celej doby vystupovať.

Momentálne čakáme na zadanie ďalšej úlohy. Nakoľko sa do projektu zapojilo vyše 1000 detí a to nie len zo Slovenska, musíme byť trpezliví. Na spoluprácu sa však veľmi tešíme. 

alt