In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web SolutionsHome
Keď má kniha sviatok ... PDF Tlačiť E-mail

To, že je marec mesiac knihy, vie azda každý. Preto sme sa rozhodli, že tento sviatok KNIHY oslávime trocha inak.
 
Úloha pre žiakov prvého stupňa bola jednoduchá: „Vymysli originálny obal na knihu, záložku do knihy“. Do súťaže sa zapojil takmer každý žiak prvého stupňa. Počas celého mesiaca spolu s rodičmi, starými rodičmi vytvárali naozaj nádherné obaly na knihy a záložky do nich.

Posledný marcový týždeň sa všetky obaly a záložky zozbierali (obalov bolo takmer 60 a záložiek o niečo menej). Každý obal a záložka dostali svoje číslo, ktoré bolo náhodne pridelené a pomocou nich žiaci hlasovali za ten najoriginálnejší obal a záložku. Spomedzi týchto všetkých obalov a záložiek bolo podľa počtu žiackych hlasov vybraných top 15 prác. Z týchto top 15 prác vyberali ten naj obal a naj záložku učitelia.

Titul najoriginálnejší obal na knihu získal obal č.51, ktorý vyrobila Radka Vrábelová z 3.B a titul najoriginálnejšia záložka do knihy získala záložka č.22, ktorú vyrobila Dianka Mesárošová z 2.B.

Všetky deti oceňujeme za originálne nápady a tvorivosť.
 

Fotoenlightened