In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web SolutionsHome
Chymeros PDF Tlačiť E-mail
alt
     
Možno ste zaregistrovali, že pred časom tím okolo Daniela Heviera spustil veľký projekt nazvaný CHYMEROS.
Tak ako hovorí sám spisovateľ: „Tento projekt  učí deti cez fantazijný príbeh prežívať dobrodružstvo ich vlastného života. Je to viac, než iba kniha, videoklipy či hry. Je to cesta k vlastnej zrelosti a dospievaniu.“     

My sme sa chceli stať súčasťou tohto tímu, a preto sme sa spolu s niektorými žiakmi našej školy do projektu prihlásili. Na začiatku nás bolo 19. Teraz je nás síce o niečo menej, ale o to  väčšia sila je v našom tíme.
  
Každý týždeň žiaci riešia úlohy, výzvy, zadania, indície, ktoré vychádzajú z príbehu kníh.Už na jeseň tohto roka, vyjde prvá časť, ktorú ovplyvňujú svojimi návrhmi, pripomienkami, i ilustráciami.
   
Nakoľko si každú prácu navyše u našich žiakov veľmi ceníme, spolu s D. Hevierom sme im pripravili milé prekvapenie. 26. 6. 2017 náš tím cestoval do Pezinka, aby splnil ďalšiu výzvu: Osobné stretnutie s Danielom Hevierom. V Malokarpatskom múzeu nás spoza super básničkového dáždnika privítal sám spisovateľ.

Žiaci vnímali každé jedno jeho slovo s obdivom, veľmi veľa sa dozvedeli o jeho tvorbe, o projekte Chymeros, o výstave Druhý život slov, ktorá potrvá do konca prázdnin v Malokarpatskom múzeu v Pezinku.

Na výstave  ste všetci  srdečne vítaní.
 
alt