Home Vyhlásenie o poskytnutí 2 %
Vyhlásenie o poskytnutí 2 % PDF Tlačiť E-mail
Milí rodičia!

V mene Rodičovského združenia pri ZŠ Rohožník Vám chceme poďakovať za poskytnutie 2 % zaplatenej dane v minulom roku.
Získané peniaze sme použili na nákup učebných pomôcok pre žiakov, zakúpili sme  interaktívne tabule do tried, nábytok na chodby, nábytok do tried, tiež sme kúpili knihy do školskej knižnice. Finančné prostriedky nám pomohli pri údržbe tried, chodby.
Aj v tomto roku sa obraciame na Vás  so žiadosťou, a zároveň prosbou, o poskytnutie 2 % zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby, aby sme aj naďalej mohli skvalitňovať výchovno-vzdelávací proces na našej škole.
Bližšie informácie o aktivitách na našej škole sa môžete dozvedieť na webovej stránke školy:  www.zsrohoznik.sk

Vyhlásenie o poskytnutí 2 % dane spolu s potvrdením o zaplatení dane je treba odovzdať na príslušný daňový úrad alebo do Základnej školy v Rohožníku do 30.3.2016

Potrebné tlačivá a informácie o poskytnutí 2 % dane nájdete webovej stránke školy.

Za pochopenie a pomoc Vám v mene Vašich detí vopred ďakujeme.

V Rohožníku, 15.02.2016, Mgr. Marta Pfeilerová, riaditeľka ZŠ